Ile kosztuje wyjazd do Dominikany? – KOSZTORYS

by Dawid Świętochowski

Sprawdź ile kosztuje wyjazd do Dominikany !
Poniżej przedstawiamy Wam, ile kosztował nas pobyt w raju na 12 dni 😀
Kwoty są podane w przeliczeniu na jedną osobę.
Dużo czy mało? Oceńcie sami!

Nasz zaplanowany budżet = 3700zł/os.

* Dla porównania, wyjazd z biurem podróży w podobnym terminie na tę samą liczbę dni zaczynał się od około 5000zł ( bez wycieczek). 

LOTY

Warszawa-Bruksela-Warszawa  – linie Brussels Airlines – 300zł

Bruksela-Punta Cana-Bruksela – linie TuiFly Belgium – 1400zł

=1700zł

TRANSPORT

taksówka do/z lotniska – około 105 zł

transport publiczny – 348 zł 

=453zł

NOCLEGI

Z uwagi na to, że była to objazdówka, jeździliśmy bardzo dużo. Tak naprawdę nie bylo dnia, zebyśmy się gdzieś nie przemieszczali ( za wyjątkiem pobytu w Las Terrenas). Jeśli macie ochotę zostać tylko w jednym miejscu, koszty będą niewielkie ( guagua – busiki, jeżdżące w obrębie miasta) to koszt około 100 peso (2$).

Airbnb
Booking

=605zł

JEDZENIE I INNE DROBNE WYDATKI

Jadaliśmy obiady w knajpkach, jednak nie zawsze. Kupowaliśmy dużą ilość owoców na przydrożnych stoiskach. Będąc w Las Terrenas mieliśmy do dyspozycji kuchnię, dzięki czemu posiłki przygotowywaliśmy sobie sami. 

Sprawdźcie TUTAJ co możecie zjeść w Dominikanie ! 

=760zł

UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE

Polisa zakupiona w Generali

=100zł

RAZEM = 3618zł

You may also like

4 komentarze

Saona - 3 dni w raju + nasza opinia - PODRÓŻNIKI DWA 23 maja 2019 - 19:17

[…] Rozłożone koszty znajdziecie tutaj. […]

Reply
Dominikana na własną rękę - PRAKTYCZNE INFO - PODRÓŻNIKI DWA 23 maja 2019 - 19:20

[…] Noclegi bookowaliśmy przez portal Booking.com oraz Airbnb ( noclegi w Las Terrenas). Informacje, gdzie nocowaliśmy i za ile znajdziecie znajdziecie klikając TUTAJ. […]

Reply
Marek K 12 listopada 2019 - 17:04

Super ze tak sobie podróżujecie ale; byłem 4 razy na dominkianie i nigdy nie zeszłem poniżej 5000tys zł za osobe,,, wy chyba na chlebie z dżemem. 🙂 pozdrawiam

Reply
Dawid Świętochowski 12 listopada 2019 - 19:34

Gdzie była możliwość tam sobie gotowaliśmy sami z produktów kupionych na bazarach lub w supermarketach 🙂
Często śniadania były wliczane w cenę wynajęcia noclegu 🙂
Więcej o tym co jedliśmy pisaliśmy Tutaj

Reply

Leave a Comment

Lubisz ciasteczka? Pewnie Czytaj więcej